O nas

Polskie Centrum Szkoleń BHP to działająca na terenie całej Polski firma z Piły (z oddziałami w Poznaniu i Warszawie) świadcząca usługi w zakresie szkolenia BHP przez internet, zgodnie z dewizą, że e-learning to wymóg współczesności. Internetowe szkolenie czy kurs online pozwalają oszczędzić czas oraz pieniądze tak kursantów, jak i wykładowców. Wykłady mogą odbywać się w dogodnych dla obu stron terminach w przyjaznej, znanej pracownikowi przestrzeni firmowej.

Nasza firma jest jednym z prekursorów realizowania kursów przez internet w Polsce. Dzięki internetowym lekcjom uczestnicy naszych szkoleń mogą przyswajać wiedzę w komfortowych warunkach np. w domowym zaciszu, bez konieczności tłoczenia się w salach wykładowych. Kolejną z zalet jakie niesie ze sobą wybór internetowego szkolenia BHP jest zredukowanie kosztów po stronie pracodawcy, który nie musi organizować podróży służbowych, noclegów i innych formalności związanych z kursem BHP.

Dysponując wszechstronnie wykwalifikowaną kadrą wykładowców, tworzących jeden zgrany zespół, doskonale współpracujących z sobą ludzi oraz stosując nowoczesne rozwiązania technologiczne i logistyczne, gwarantujemy skuteczne przeprowadzenie przy pomocy internetowych łączy online dowolnego szkolenia z zakresu BHP na terenie całego kraju, w każdym dogodnym dla naszych klientów terminie.

Nasi klienci mogą być pewni, że zlecone nam zadanie zostanie wykonane rzetelnie, terminowo, w zgodzie z obowiązującymi przepisami, czego potwierdzeniem będzie każdorazowo, sporządzona przez nas pełna dokumentacja szkolenia.


Dziękuję za zaufanie i życzę miłej współpracy

Z uszanowaniem

Krzysztof Trześniewski

Menager & Ovner Polskie Centrum Szkoleń BHP i Ppoż

 

Zaufali nam

PWSZ Piła
McCormick
Policja
Drosed
MSiT
WITU
TPF
PGE GiEK
ARiMR
Pol-Miedź Trans
Flixbus
PKP Cargo
SFD
OHP
OPS Kłodzko
ENEA
ELMO
PKP PLK