Czy szkolenia BHP w żłobkach i przedszkolach są obowiązkowe?

Bezpieczeństwo i higiena pracy w tym szkolenia BHP są kwestiami o fundamentalnym znaczeniu w każdym miejscu pracy, bez względu na branżę czy zawód. BHP szkolenia są ponadto obowiązkowe dla wszystkich pracowników, również nauczycieli i opiekunek w żłobkach i przedszkolach, którzy powinni regularnie uczestniczyć w szkoleniach okresowych BHP raz na 5 lat.

Dlaczego szkolenia BHP są ważne dla pracowników żłobków i przedszkoli?

Przedszkola i żłobki to miejsca, gdzie dzieci spędzają wiele czasu. Wiedza nauczycieli i opiekunek na temat bezpieczeństwa jest kluczowa dla zapobiegania wypadkom i nagłym sytuacjom. Znajomość procedur bezpieczeństwa i wiedza na temat pierwszej pomocy pozwala szybko i skutecznie reagować w przypadku wypadków lub nagłych schorzeń. Wszystko to, omówione jest podczas szkolenia BHP dla nauczycieli i opiekunek w żłobkach i przedszkolach.

Propozycja formy e-learningowego szkolenia z BHP dla nauczycieli i opiekunek

W dobie cyfrowej, e-learning staje się coraz popularniejszym sposobem na dostarczanie szkoleń, również tych z zakresu BHP. Oferujemy szkolenia BHP dla wielu grup pracowniczych w takiej formie. Poniżej zalety szkolenia w formie e-learningu:
Moduły szkoleniowe: Zawierające prezentacje multimedialne i teksty czytanie przez lektora,omawiające najważniejsze zagadnienia z zakresu BHP w kontekście pracy w przedszkolach i żłobkach.
Dostępność i elastyczność: Jednym z głównych atutów e-learningu jest możliwość dostępu do materiałów szkoleniowych w dowolnym miejscu i czasie. Nauczyciele i opiekunki często mają napięty grafik, dlatego możliwość nauki online pozwala im dostosować szkolenie do swoich indywidualnych potrzeb i harmonogramu.
Indywidualne tempo nauki: Każdy uczestnik może uczyć się w swoim własnym tempie, cofając się lub przyspieszając w razie potrzeby. To pozwala na lepsze zrozumienie materiału oraz eliminuje stres związany z presją czasu.
Quizy i testy wiedzy: Po zakończeniu każdego modułu uczestnicy mogą przejść krótki quiz, aby sprawdzić swoją wiedzę i zrozumienie omawianego materiału. To również motywuje ich do systematycznego uczenia się.
Certyfikat ukończenia: Po pomyślnym zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia okresowego z zakresu BHP, co jest ważnym dokumentem potwierdzającym ich kwalifikacje.

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej - pamiętaj o bezpieczeństwie dzieci

Szkolenia z pierwszej pomocy dla nauczycieli są niezwykle istotne dla wszystkich pracowników placówek edukacyjnych. Nauczyciele i opiekunki w przedszkolach muszą być zawsze w gotowości do szybkiej i właściwej reakcji w nagłych sytuacjach.
Szybka i skuteczna reakcja w przypadku wypadków czy nagłych schorzeń może uratować życie lub zdrowie dziecka, dlatego pracownicy żłobków i przedszkoli muszą również regularnie uczestniczyć w kursie pierwszej pomocy przedmedycznej.
Oferujemy takie szkolenie również w formie e-learningu. W ramach szkolenia udostępniamy aż 29 filmów instruktażowych, na których licencjonowany ratownik medyczny przedstawia zasady postępowania w różnych stanach zagrożenia życia lub zdrowia dorosłych oraz dzieci w różnym wieku, co niewątpliwie wpłynie na opanowanie techniki udzielania pierwszej pomocy w autentycznych sytuacjach.
Sprawdź nasz kurs pierwszej pomocy dla nauczycieli online.


Kup szkolenia dla nauczycieli, opiekunek i przedszkolanek:

Product

BHP w żłobku i przedszkolu - szkolenie BHP online dla nauczycieli i opiekunów

105 PLN 89 PLN - 15%

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 89 PLN

Szkolenie okresowe BHP dla nauczycieli w przedszkolach i opiekunów w żłobkach

Product

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej - wariant rozszerzony

218 PLN 109 PLN - 50%

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 109 PLN

Kurs rozszerzony - zawiera dodatkowe elementy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dzieciom i niemowlętomMasz dodatkowe pytania?
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI