Szkolenie okresowe BHP dla Sprzedawców

Początki roku w handlu

Styczeń dla wielu z Was był miesiącem inwentur i licznych problemów z nimi związanych. Styczeń bywa też często miesiącem podsumowań minionego roku i planowania funkcjonowania firmy w następnych 12 miesiącach. Warto żebyście w Swoich planach na najbliższe miesiące nie zapomnieli o BHP.  Pomyślcie już dziś o sobie i o pracownikach, czy w najbliższym czasie nie będzie Wam potrzebne Szkolenie okresowe BHP? Uwaga!!! Za brak aktualnych szkoleń BHP pracowników to Wy jako pracodawcy możecie zapłacić karę!!!

Szkolenie okresowe BHP

W przypadku pracowników zatrudnionych w handlu: kasjerów i sprzedawców, szkolenie okresowe ważne jest przez 5 lat. I zapewne co pięć lat pojawia się u Was dylemat co i jak zrobić i gdzie zrobić szkolenie BHP. Zastanówcie się, czy nie macie już dość siedzenia w ciasnych salach wykładowych i słuchania „speców behapowców”, którzy sprawiają wrażenie, że swoimi wywodami zanudzają już nawet sami siebie? Czy nie macie dość organizowania zastępstw i mieszania w zmianach z powodu kursów BHP? Czy nie macie dość niepełnej obsady w swoim sklepie ze względu na szkolenie BHP?

Rozwiązanie skrojone na miarę Waszych potrzeb

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś „TAK” oznacza to, że jesteś gotowy i otwarty na zmiany. Do tego celu potrzebujesz właśnie nas. Dlatego też wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy Szkolenie okresowe BHP online dla: Sprzedawców. Szkolenie w sposób profesjonalny zapewni Ci zapoznanie się z zagrożeniami charakterystycznymi dla pracy na stanowisku sprzedawcy, gdzie w dużej mierze stykasz się ze szkodliwością działania monitorów ekranowych i kas fiskalnych. Dla wygody Twojej nauki nasze szkolenie podzieliliśmy na pięć modułów, a każdy z nich dodatkowo podzieliliśmy na osobne lekcje. Przejrzyste i czytelne prezentacje, wzbogacone zostały o głos lektorski. To wszystko ma ułatwić i umilić Waszą naukę. Warto też wspomnieć, że wybierając tego typu rozwiązanie zyskujecie swobodny dostęp do materiałów szkoleniowych dostępnych na platformie e-lerningowej, z której możecie korzystać z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu. Dzięki temu wyzwalacie się z okowów ciasnych sal i nudnych wykładów.

Kurs i co dalej?

Po zaliczeniu wszystkich modułów naszego szkolenia musicie zaliczyć test. Sam test składa się z 10 pytań i odpowiedzi jednokrotnego wyboru. Możecie być spokojni liczba podejść do testu i czas na udzielenie odpowiedzi na pytania w nim zawarte jest nieograniczony. Po pozytywnym zaliczeniu testu z zakładki „Moje Certyfikaty” będziecie mogli pobrać certyfikat ukończenia szkolenia. Certyfikat ten ważny jest przez 5 lat. Jeśli będziecie potrzebowali wersję papierową, możecie ją dodatkowo zamówić. Jednak zarówno wersja, która wygeneruje się w formacie pdf po ukończeniu szkolenia, jak i wersja, którą możecie zamówić, są jednakowo ważne dla Inspekcji Pracy.

Wprowadź swoją firmę w XXI wiek

Nie wahaj się i już dziś wprowadź swoją firmę w XXI wiek wybierając szkolenie BHP online dla Siebie i dla Swoich pracowników. Przestań bać się zmian i przestań być zakładnikiem ciasnych sal i nudnych wykładów. Sprawdź i przekonaj się sam ile czasu, a co za tym idzie pieniędzy, będziesz w stanie zaoszczędzić dzięki przygotowanym przez nas rozwiązaniom. Przestań w końcu martwić się szkoleniem!!! Zleć to nam. Skup się na tym, na czym znasz się najlepiej, czyli na prowadzeniu swojego biznesu. Zobacz sam jakie to proste!