Praca w żłobkach, przedszkolach i klubach dziecięcych wiąże się z dużą odpowiedzialnością za bezpieczeństwo dzieci pozostających pod opieką placówek.
Ważna jest również umiejętność organizowania i prowadzenia zajęć z dziećmi w bezpieczny sposób oraz zapewnienie bezpiecznego korzystania z pomocy dydaktycznych.

Dlatego specjalnie dla opiekunów, wychowawców, nauczycieli oraz pedagogów oferujemy szkolenie BHP online, w trakcie którego kompleksowo omiawiana jest praca w żłobkach i przedszkolach pod kątem BHP.

Kurs BHP odbywa się na naszej platformie e-learningowej i przygotowany jest w formie przejrzystych prezentacji multimedialnych.
Taka forma odbycia szkolenia BHP jest idealna dla kadry pedagogicznej, gdyż mamy świadomość, że praca w żłobkach i przedszkolach sprawia, że nie mają Państwo czasu na szkolenia stacjonarne, które wiążą się z uciążliwymi dojazdami do miejsca szkolenia oraz wygospodarowaniem czasu na kilkugodzinne zajęcia.
Szkolenia BHP e-learning to przede wszystkim oszczędność czasu. Szkolą się Państwo w dogodnym dla siebie czasie.
Zapewniamy nieograniczony czas na zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi, czyli nie muszą się Państwo spieszyć (o ile nie kończy się Państwu ważność Zaświadczenia o ukończeniu szkolenia BHP :-)).


Dodatkowo oferujemy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w wersji rozszerzonej, specjalnie dla osób pracujących z dziećmi.
Jak wiadomo, dzieci w okresie dorastania cechują się dużą wyobraźnią oraz wzmożoną aktywnością ruchową i czasami mają przeróżne pomysły 🙂 A co za tym idzie narażone są na różnego rodzaju urazy, ugryzienia, ukąszenia, choroby.
Kurs przez nas oferowany zawiera lekcje poświęcone udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej dzieciom w różnym wieku oraz zasadom udzielania pierwszej pomocy w różnych, najczęściej występujących przypadkach zagrożenia zdrowia lub życia dzieci, m.in. takich, o których wspomniałam powyżej, dlatego wiedza pozyskana podczas naszego kursu online z pewnością przyda się w Państwa pracy.

 

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu

Marta Weiner 
Szkolenia BHP i PPOŻ online 
Tel.: 500 501 460
Email: biuro@szkoleniabhp-online.pl