Szkolenie wstępne BHP musi odbyć każda nowo zatrudniona osoba przed dopuszczeniem do wykonywania pracy.

Szkolenie to prowadzone jest w formie instruktażu według programów opracowanych dla poszczególnych grup stanowisk i składa się z 2 etapów:

1. Instruktaż ogólny – przeprowadza pracownik służby bhp lub osoba wykonująca u pracodawcy zadania tej służby albo pracodawca, który sam wykonuje takie zadania. Aby pracodawca mógł prowadzić instruktaż ogólny musi posiadać ukończone szkolenie dla pracodawców wykonujących zadania służby bhp, które odbywa się stacjonarnie w formie kursu lub seminarium i nie może być przeprowadzone metodą e-learningową.

2. Instruktaż stanowiskowy – przeprowadza pracodawca lub wyznaczona przez pracodawcę osoba kierująca pracownikami, jeżeli osoby te posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe oraz są przeszkolone w zakresie metod prowadzenia instruktażu stanowiskowego. Aby pracodawca mógł prowadzić instruktaż stanowiskowy musi posiadać aktualne szkolenie BHP dla pracodawców (uwzględniające metody prowadzenia instruktażu stanowiskowego, które znajdą Państwo poniżej.

Kurs BHP Wstępny Online – szkolenie przez Internet.

Aby ukończyć szkolenie wstępne BHP przez Internet skorzystaj z naszej platformy do nauki zdalnej. Posiadamy nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązania do nauki przez Internet. 

Nasza technologia pozwala nam szkolić kursantów w najlepszy możliwy sposób z zachowaniem wysokiej jakości przekazywanych informacji, z zachowaniem przesłanek prawnych.

Z naszych usług skorzystały już największe Firmy i Korporacje w Polsce. Z naszych zasobów codziennie korzystają pracodawcy, działy HR, służba BHP oraz pracownicy szukający wsparcia z zakresu prawa pracy.

Aby ukończyć szkolenie wstępne BHP złóż zamówienie telefoniczne lub meilowo:

tel: 500 501 460  email: biuro@szkoleniabhp-online.pl

lub skorzystaj z wygodnej formy zakupu online. Kurs BHP wstępny – kup teraz